Psikosahne 

Uzman Klinik Psikolog olarak geçmiş deneyimlerimde Jazz Müziği’nin merkezi olan Amerika’nın New Orleans şehrinde University of New Orleans’ta Dr. Caroline Carson ile “Basic Respiration and Voice Training” çalışma fırsatım oldu. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Anasanat Dalı Şan Eğitmeni Renin Yükseler ile ses terapisi ve eğitimi konusunda çalışmalar yaptım.

Psikoterapi

Psikosahne

Yeditepe Üniversitesi’nin yürüttüğü Lüküs Hayat Müzikali’nde rol aldım ve Grease Müzikali’nde başrol oynadım. Aynı zamanda bir müzisyen olarak, Orkestra Şefi Piyanist Emrah Albayrak ve Up Organizasyon iş birliği ile Psikosahne konsepti ile proje çalışmasını gerçekleştirmeyiz. Psikosahne konsepti ile birlikte müziğin öyküsel gücünden ve Diyalektik Davranışçı Terapi becerilerinden yararlanarak kurumsal firmalara motivasyonel, eğitici, bilgilendirci ve eğlendirici bir gösteri düzenlemekteyiz.

Psikosahne konseptinin içeriği “insan olmak” ile “iş insanı” nın kesişen noktalarını ele almaktadır. Duygu düzenleme teknikleri, takım olmanın gereklilikleri, iş motivasyonu ve iş ilişkilerini kapsamaktadır. Psikosahnenin amacı psikoloji bilimi ve müziği esas alarak iş hayatının stresini azaltmaya yardımcı olacak ve hayatın diğer alanları için faydalı olabilecek baş etme yöntemlerini psikoeğitim kapsamında iş insanlarıyla buluşturmaktır.